top of page
1

Szkolenia tenisowe dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy na szkolenia tenisowe dla dorosłych. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach maksymalnie 5 osobowych, a także indywidualnie. Treningi odbywają się przez cały rok

Szkolenie dla dorosłych dzielimy na trzy poziomy umiejętności:


Początkujący – dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych technik i uderzeń, poruszania się na korcie oraz poprawę koordynacji ruchowej.
 

Średniozaawansowany – dla osób średniozaaansowanych, które chciałyby podnieść swój poziom gry zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce. Celem zajęć jest podniesienie poziomu technicznego poszczególnych uderzeń oraz serwisu, podniesienie poziomu koordynacji ruchowej i sprawności, przygotowanie do gry na punkty.
 

Sportowy– zajęcia dla zaawansowanych graczy, często grających na punkty (ligi, challengery, indywidualnie) którzy pragną doskonalić umiejętności gry w szybkim tempie. Podstawą treningu są ćwiczenia opierające się na kontroli kierunku, głębokości oraz zmianie odległości uderzeń zarówno przy uderzeniach forehand jak i backhand podczas gry w średnim i wysokim tempie.

 

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

 

 

 

 

 

Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu: RECEPCJA: 22 893 81 50 oraz mailem: szkolenia@klubmiedzeszyn.pl

 

 

Cennik szkoleń sezon 2023/24

SZKOLENIE GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

CENNIK LATO DOROSLI.jpg

TRENINGI Z TRENEREM

  • TRENING - 1 os. - 130 zł/h + opłata za kort
  • TRENING - 2 os. - 160 zł/h + opłata za kort

bottom of page