top of page
1

Szkolenia tenisowe dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy na szkolenia tenisowe dla dorosłych. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach maksymalnie 5 osobowych, a także indywidualnie. Treningi odbywają się przez cały rok

Szkolenie dla dorosłych dzielimy na trzy poziomy umiejętności:


Początkujący – dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych technik i uderzeń, poruszania się na korcie oraz poprawę koordynacji ruchowej.
 

Średniozaawansowany – dla osób średniozaaansowanych, które chciałyby podnieść swój poziom gry zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce. Celem zajęć jest podniesienie poziomu technicznego poszczególnych uderzeń oraz serwisu, podniesienie poziomu koordynacji ruchowej i sprawności, przygotowanie do gry na punkty.
 

Sportowy– zajęcia dla zaawansowanych graczy, często grających na punkty (ligi, challengery, indywidualnie) którzy pragną doskonalić umiejętności gry w szybkim tempie. Podstawą treningu są ćwiczenia opierające się na kontroli kierunku, głębokości oraz zmianie odległości uderzeń zarówno przy uderzeniach forehand jak i backhand podczas gry w średnim i wysokim tempie.

 

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

 

 

 

 

 

Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu: RECEPCJA: 22 893 81 50 oraz mailem: szkolenia@klubmiedzeszyn.pl

 

 

Cennik szkoleń sezon 2022/23: 01.05.2023 - 31.08.2023
 

SZKOLENIE GRUPOWE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie indywidualne:

  • Cena zajęć indywidualnych 100 zł/1h + opłata za wynajem kortu

 

REGULAMIN SZKOLENIA GRUPOWEGO

 

Sezon zimowy obejmuje okres od 1.10.2022 do 30.04.2023.

 

Opłaty
Opłaty za szkolenie grupowe należy regulować do 5-tego dnia każdego rozpoczynającego się miesiąca. Wyjątkiem jest październik (okres tworzenia nowych grup), za który opłaty zostaną naliczone na koniec miesiąca w zależności od ilości rozegranych treningów oraz liczby uczestników grupy.

 

Nieobecności / odrabianie zajęć
Nieobecność na zajęciach należy zgłosić na recepcji (tel. 22 893 81 50) lub u trenera prowadzącego najpóźniej dnia poprzedzającego zajęcia. Można je odegrać w dowolnym, ustalonym z trenerem prowadzącym terminie grupowym w ciągu całego sezonu.  Odwołanie zajęć w dniu treningu nie uprawnia do odegrania treningu.


W przypadku odwołania treningu przez Klub, z przyczyn niezależnych, uczestnicy zajęć mają prawo do odegrania zajęć w dowolnym terminie, ustalonym bezpośrednio z trenerem prowadzącym. W przypadku niemożności ich odegrania, opłata za zajęcia zostanie skorygowana w ostatniej płatności sezonu.
 

Dni wolne od zajęć:
1 listopada - Wszystkich Świętych
11 listopada - Święto Niepodległości
24, 25 i 26 grudnia - Boże Narodzenie
1 stycznia - Nowy Rok
13 - 24 luty - ferie szkolne
9 - 10 kwietnia - Wielkanoc 

cennik szkolenia grupowego ss23.jpg
bottom of page