Piłka na korcie tenisowym

Szkolenia tenisowe dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy na szkolenia tenisowe dla dzieci i młodzieży. Szkolenia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania w grupach maksymalnie 6 osobowych, a także indywidualnie. Treningi odbywają się przez cały rok.  Zapraszamy na bezpłatne próbne zajęcia grupowe. Nie płacisz ani za kort ani za trenera! Przyjedź, poznaj naszą kadrę i korty.

 

Terminy zajęć:

Poniedziałek - Czwartek w godzinach 17:00-20:00

Sobota - w godzinach 10:00 - 14:00

 

Zapisy: Michał Grochal 604 368 486, Kasia Grochal 606 757 678, korty: 22 893 81 50, mail: klub@klubmiedzeszyn.pl

 

 

Michał Grochal

Absolwent AWF o specjalizacji tenis, narciarstwo i pływanie, posiadający wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i sportowe.  Od 2007  roku instruktor Klubu Miedzeszyn koordynujący rekreacyjne zajęcia tenisowe i sportowe. Od 2009 koordynator sportowy naszej akcji Lato Na Kortach. Instruktor i opiekun na obozach sportowych organizowanych przez Klub Miedzeszyn.

Michał jest ulubionym instruktorem dzieci na naszych obozach rodzinnych.  Do aktywności fizycznej „porywa” nie tylko dzieci ale całe rodziny :)   Michał jest filarem naszego szkolenia rekreacyjnego. Wiele dzieci, które zaczynały w naszym Klubie szkolenie z nim, zdecydowało się na szkolenie zwodnicze. Michał zapewnia odpowiednie przygotowanie dla przyszłych zawodników.

Kasia Grochal

Kasia Grochal to drugi z filarów naszego szkolenia rekreacyjnego. Ciepła, cierpliwa absolwentka AWF o specjalizacji tenis i łyżwiarstwo. Doświadczona zawodniczka. W młodości, jako łyżwiarka figurowa wielokrotna mistrzyni Polski i reprezentantka na mistrzostwach Europy. Zajmuje się szkoleniem najmłodszych dzieci. Jej doświadczenie i podejście do dzieci powodują, że dzieci chcą grać w tenisa coraz więcej i częściej :)

Kasia jest sprawdzonym coachem na zawodach na Talentiadzie Wawerskiej oraz naszych obozach rodzinnych. Zagrzewa najmłodszych zawodników do walki, biegu i szybkości. Jej zaangażowanie nagradzane jest wynikami i sprawnością sportową i tenisową najmłodszych zawodników :)

CENNIK SZKOLEŃ
SEZON ZIMOWY 2021/22: 01.10.2021 - 30.04.2022

  • Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 30 zł/h

  • Trening indywidualny z trenerem od 80 zł/h + opłata za wynajem kortu

  • Szkolenie zawodnicze grupowe i indywidualne - warunki ustalane z koordynatorem sekcji

Wpłaty za szkolenia prosimy kierować na poniższe konto naszego klubu:

 

Klub Miedzeszyn Sp.z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 161

04-987 Warszawa
 

Numer rachunku bankowego:

25 1160 2202 0000 0002 7201 5223

CENNIK SZKOLEN.png

Polecamy także nasze obozy tenisowe. Realizujemy je w formule rodzinnej oraz młodzieżowej. Szczególną formą nauki początkowej tenisa dla dzieci jest realizowana już od ponad 10 lat akcja "Lato Na Kortach". Są to półobozy (półkolonie) sportowe. Dla części dzieci – jest to nierzadko pierwszy kontakt z tenisem, jednak w ramach akcji tworzymy  także grupy zaawansowane. Zwieńczeniem szkolenia tenisowego jest rywalizacja. Nasz klub popularyzuje współzawodnictwo – poprzez organizowanie turniejów i ligi tenisowej. Najmłodsze dzieci rywalizują i uczą się współzawodnictwa w ramach cyklu turniejów Tenis10. Dorośli – rywalizują ze sobą podczas turniejów okolicznościowych (min. dwa razy w roku)

Zapraszamy!

 

Zacznij trenować z nami!