top of page

STRUKTURA SZKOLENIA

W naszym Klubie możemy zaproponować szkolenie tenisowe dla dzieci, młodzież i dorosłych w systemie rekreacyjnym i zawodniczym.
Wszystko zależy od tego, jaką tenisową drogą pragnie podążyć dany gracz.

SZKOLENIE REKREACYJNE

Proponujemy zajęcia grupowe lub indywidualne. Ilość treningów dostosowana jest do potrzeb i możliwości każdego z graczy. Skład poszczególnych grup kompletowany jest pod względem wieku oraz posiadanych umiejętności. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień tj. od poniedziałku do niedzieli. W szkoleniu rekreacyjnym kładziemy nacisk zarówno na technikę, jak i zabawę w celu zachęcenia dzieci do rozpoczęcia przygody z tenisem.
Opiekę nad graczami rekreacyjnymi  w klubie sprawują przede wszystkim Kasia i Michał Grochal.

SZKOLENIE SPORTOWE

Osobom, które myślą o bardziej intensywnych treningach proponujemy zajęcia grupowe, indywidualne, a także zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone przez trenerów sekcji sportowej. Większy nacisk kładziemy na technikę, a także motorykę oraz przygotowanie fizyczne. Uczestnicy grup sportowych mają możliwość grania w turniejach wewnątrz klubowych, sparingach oraz turniejach "tenis10" i WTK. Warunkiem przystąpienia do szkolenia sportowego nie jest poziom umiejętności - do sekcji sportowej można dołączyć będąc zarówno osobą dopiero rozpoczynającą przygodę z tenisem, jak i zaawansowanym tenisistą. Ważna jest motywacja oraz chęć współzawodnictwa.

Koordynatorem grup sportowych jest Marcin Szczęsny.

bottom of page