STRUKTURA SEKCJI

W naszym Klubie możemy zaproponować szkolenie tenisowe dla dzieci, młodzież i dorosłych w systemie rekreacyjnym i zawodniczym.
Wszystko zależy od tego, jaką tenisową drogą pragnie podążyć dany gracz.

SZKOLENIE REKREACYJNE
SZKOLENIE REKREACYJNE

Proponujemy zajęcia i indywidualne lub w małych, kameralnych grupach. Ilość treningów dostosowana jest do potrzeb i możliwości każdego z graczy. Skład poszczególnych grup, kompletowany jest pod względem wieku oraz posiadanych umiejętności. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień tj. od poniedziałku do niedzieli.
Opiekę nad graczami rekreacyjnymi  w klubie sprawują przede wszystkim Kasia i Michał Grochal.

SZKOLENIE ZAWODNICZE

Dla osób chcących kształcić swój tenisowy warsztat z myślą o graniu zawodniczym proponujemy to, co jest niezbędne aby wykształcić profesjonalnego zawodnika. Bazujemy na czterech filarach:

1. TRENING TENISOWY

Zajęcia prowadzone są przede wszystkim na kortach Klubu Miedzeszyn wyposażonych w nawierzchnię ziemną. Przed turniejami na twardej nawierzchni posiłkujemy się kortami na innych obiektach. Treningi prowadzi trójka szkoleniowców Antek Orliński, Marcin Szczęsny i Kacper Szymankiewicz.

2. TRENING PRZYGOTOWANIA OGÓLNEGO

Na terenie naszego Klubu zajęcia prowadzone są przez Kacpra Szymankiewicza. Dodatkowo współpracujemy z Darkiem Obrębskim trenerem akrobatyki. Treningi akrobatyczne odbywają się na terenie klubu DKS Targówek przy ul. Kołowej 6. Każdy z zawodników, dodatkowo we własnym zakresie uczęszcza na basen.

3. TRENING MENTALNY

Treningi mentalne prowadzi Marcin Sobczyk. Zajęcia nowatorsko wprowadziliśmy na kort. Podczas jednego z treningów tenisa przeprowadzony jest równolegle trening mentalny.

4. FIZJOTERAPIA

Przede wszystkim stawiamy na profilaktykę! Opiekę nad większością naszych zawodników sprawuje Krzysztof Guzowski.  Wizyty i zabiegi mają miejsce w CRS przy Placu Bankowym.